Productieland | India |
---|---|
Garantie | 1 jaar garantie |
Kleur | Terra |
Materiaal | Katoen |
Breedte | 100 cm |
Lengte | 180 cm |
Maat | 100/180 |
Maak kennis met Hammamdoek Timu, jouw perfecte metgezel voor een ontspannen dag aan het strand, bij het zwembad of in de sauna. Deze hammamdoek is gemaakt van 100% katoen, wat zorgt voor zachtheid en ademend vermogen.
Met een afmetingen van 100x180 cm is deze hammamdoek ideaal om mee te nemen op reis. Door het gebruik van 100% katoen droogt hij lekker snel op.
De hammamdoek is verkrijgbaar in 3 kleuren, kies je favoriet!
Wikkel jezelf in na een verfrissende duik, of gebruik hem als trendy accessoire op het strand. Hammamdoek Timu is functioneel én stijlvol.
-Gemaakt van 100% katoen-
De hammamdoek is geschikt om te wassen op temperaturen tot 60 graden. Wij adviseren om dit product op 40 graden te wassen. Het wassen op lagere temperaturen voorkomt onnodige slijtage en is beter voor het milieu!
Bij Kayori zorgen we ervoor dat elk product dat ons label draagt, met de grootste zorg wordt geproduceerd en verwerkt volgens de strengste milieunormen. Wij geloven in transparantie en duurzaamheid, en daarom werken we uitsluitend met leveranciers die zich houden aan ethische en milieuvriendelijke werkwijzen. Zo kun jij er zeker van zijn dat je bij Kayori altijd kiest voor verantwoorde, hoogwaardige producten.