Kayori Hara dekbedovertrek Egyptisch perkal™

Vanaf € 119,95
Voor 23:59 besteld, morgen in huis.
- +
  •  Voor 23:59 besteld, volgende werkdag in huis
  •  Gratis verzonden vanaf €50,-
  •  Gratis retourneren
  •  Onze klanten beoordelen ons een 9.2
  •  Duurzaam & plastic-vrij verzonden
Over dit product
Garantie 1 jaar garantie
Productieland Pakistan
Kleur Nude
Materiaal 100% Egyptisch katoen-perkal

* 100% katoen
* Klassieke look
* Geborduurde bloemen detail
* Nooit meer koude voeten door lange instopstrook
* Verpakt in een mooie opbergzak van eigen stof
* Inclusief kussenslopen

Creëer een serene en verfijnde sfeer in je slaapkamer met dekbedovertrek Hara. Het bijzondere aan Hara zijn de ton-sur-ton geborduurde bloemen die subtiel opgaan in de nude achtergrond. Dit verfijnde detail voegt een zachte, elegante textuur toe aan het ontwerp, waardoor het een minimalistische en luxe uitstraling krijgt. De neutrale kleurstelling maakt het gemakkelijk te combineren met diverse interieurstijlen en brengt rust in elke ruimte.

Dit dekbedovertrek is gemaakt van 100% katoen wat zorgt voor zachtheid en een ademend vermogen. Het materiaal voelt heerlijk licht aan en is geschikt voor alle seizoenen.

Lees meer

Ingrediënten/samenstelling

Het meest luxe gevoel van slapen – gewoon bij jou thuis

Haal het ultieme hotelgevoel in huis met het dekbedovertrek van Kayori, gemaakt van 100% Egyptisch katoen-perkal. Dankzij een indrukwekkende thread count van maar liefst 300 draden per vierkante inch (300TC) ervaar je een ongekende zachtheid, verfijnde afwerking en een luxe uitstraling – elke nacht opnieuw.

Egyptisch katoen staat wereldwijd bekend als de hoogste kwaliteit katoendraad. Langs de oevers van de Nijl groeien katoenplanten die uitzonderlijk lange en sterke vezels voortbrengen. Deze extra lange draden zorgen voor een overtrek dat niet alleen zijdezacht en soepel aanvoelt, maar ook extreem duurzaam en slijtvast is.

Kayori gebruikt uitsluitend Egyptisch katoen dat officieel gecertificeerd is door de Egyptian Cotton Association. Zo ben je altijd verzekerd van authentiek Egyptisch katoen en topkwaliteit waar je jarenlang van geniet.

Ervaar het verschil. Slaap met Kayori.

Gebruik/onderhoud

Dekbedovertrek Hara is geschikt om te wassen op temperaturen tot 60 graden. Om onnodige slijtage te voorkomen is ons advies om op 40 graden te wassen. Dat is ook nog eens beter voor het milieu!

Over Kayori

Bij Kayori zorgen we ervoor dat elk product dat ons label draagt, met de grootste zorg wordt geproduceerd en verwerkt volgens de strengste milieunormen. Wij geloven in transparantie en duurzaamheid, en daarom werken we uitsluitend met leveranciers die zich houden aan ethische en milieuvriendelijke werkwijzen. Zo kun jij er zeker van zijn dat je bij Kayori altijd kiest voor verantwoorde, hoogwaardige producten.