Kayori - Handwash - Glas - 500ml - Shincha

Sale € 22,46 Prijs € 29,95
Voor 23:59 besteld, morgen in huis.
Hurry! Only 13 left in stock
Dagen Uren Minuten Secs
- +
PETA producten zijn vij van dierlijke ingrediënten, dierproefvrij & vegan van inhoud tot verpakking.
  •  Voor 23:59 besteld, volgende werkdag in huis
  •  Gratis verzonden vanaf €50,-
  •  Gratis retourneren
  •  Onze klanten beoordelen ons een 9.2
  •  Duurzaam & plastic-vrij verzonden
Over dit product
Warmteklasse 4
Productieland Nederland
Garantie Levergarantie van intact, functioneel product
Materiaal Glas
Inhoud 500 ml

Productvoordelen

  • 0% alcohol
  • Gebaseerd op tonen uit de natuur
  • Vrij van PEG, SLS en parabenen
  • 500ml
  • Glazen flacon met handige doseerdop

Productomschrijving

Handen wassen is een automatisme, even snel tussendoor en weer verder. Dit soort momentjes zijn juist ideaal om eventjes, een paar minuutjes, stil te staan in het nu. Het warme water over je handen en de heerlijke geur van de hand wash. Een mini pauze van je drukke dag! Deze handwash reinigt de handen op een zachte wijze zonder uitdrogende ingrediënten zoals PEG, SLS en parabenen. Bij Kayori gaan we uit van de kracht van de natuurlijk zonder haar blijvende schade toe te doen: alle producten zijn dus 100% natuurlijk, dierproefvrij en vegan. De handwash zit in een glazen flacon met maar liefst 500ml! Een ware eyecatcher in de keuken of badkamer.

Kayori cosmetica keurmerken

Geur

Shincha is de allereerste pluk van het seizoen van de sencha-oogst. De kracht en ongelofelijke frisheid van de bladeren is de basis van deze geurlijn. Naast thee is de andere topnoot bergamot: een frisse citrus geur met een kruidig vleugje. In het hart van de geur bevinden zich verschillende bloemgeuren: jasmijn, orchidee, freesia en roos. De basis van de geur is muskus en patchouli.

Top noten: thee & bergamot
Hart noten: jasmijn, orchidee, freesia & roos
Basis noten: muskus & patchouli

Lees meer

Ingrediënten/samenstelling

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Glyceryl Oleate, Glycerin, Panthenol, Inulin, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Citric Acid, Linalool

Gebruik/onderhoud

Afnemen met een vochtige doek, niet geschikt voor de vaatwasser.

Geurtekst

Shincha is de allereerste pluk van het seizoen van de sencha-oogst. De kracht en ongelofelijke frisheid van de bladeren is de basis van deze geurlijn. Naast thee is de andere topnoot bergamot: een frisse citrus geur met een kruidig vleugje. In het hart van de geur bevinden zich verschillende bloemgeuren: jasmijn, orchidee, freesia en roos. De basis van de geur is muskus en patchouli.

De geurlijn Shincha is een frisse geurlijn gebaseerd op theebladeren (sencha) en citrus tonen. Shincha is namelijk de allereerste pluk van het seizoen van de sencha-oogst. De kracht en ongelofelijke frisheid van deze plant en haar bladeren is de basis voor de geurlijn. Het resultaat is een frisse citrusgeur met een kruidig vleugje.

Top noten: thee & bergamot
Hart noten: jasmijn, orchidee, freesia & roos
Basis noten: muskus & patchouli

Over Kayori

Bij Kayori zorgen we ervoor dat elk product dat ons label draagt, met de grootste zorg wordt geproduceerd en verwerkt volgens de strengste milieunormen. Wij geloven in transparantie en duurzaamheid, en daarom werken we uitsluitend met leveranciers die zich houden aan ethische en milieuvriendelijke werkwijzen. Zo kun jij er zeker van zijn dat je bij Kayori altijd kiest voor verantwoorde, hoogwaardige producten.