| Garantie | 1 jaar garantie |
|---|---|
| Productieland | Pakistan |
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Tencel |
Productomschrijving
Izumi is een mysterieus dessin met diepe donkere kleuren. De vervaagde ruit bestaat uit vele fijne lijntjes. De achterzijde van het overtrek is effen goud. Dekbedovertrek Izumi is gemaakt van een unieke tencel/hennep mix: ontzettend sterk, ongekend soepel en vrij van geurtjes door het van nature antibacteriële karakter.
42% Tencel - 48% katoen - 10% hennep
Izumi is geschikt om te wassen op temperaturen tot 60 graden, wij adviseren dit product de eerste keer dan ook te wassen op 60 graden en nadien op 40 graden. Het wassen op lagere temperaturen voorkomt onnodige slijtage en is beter voor het milieu!
Bij Kayori zorgen we ervoor dat elk product dat ons label draagt, met de grootste zorg wordt geproduceerd en verwerkt volgens de strengste milieunormen. Wij geloven in transparantie en duurzaamheid, en daarom werken we uitsluitend met leveranciers die zich houden aan ethische en milieuvriendelijke werkwijzen. Zo kun jij er zeker van zijn dat je bij Kayori altijd kiest voor verantwoorde, hoogwaardige producten.