Kayori dekbedovertrek Edo Katoensatijn - Antracite

Vanaf € 79,95
Voor 17:00 besteld, morgen in huis.
- +
GOTS keurt wereldwijd biologische textiel op naleving van productieprocessen, sociale omstandigheden en dierenwelzijn.
Over dit product
Garantie 1 jaar garantie
Productieland Pakistan
Kleur Antracite
Materiaal Katoen-Satijn
Kwaliteit 200TC

* Luchtig & ademend
* Vrij van nare chemicaliën en pesticiden
* Geen koude voeten door een lange instopstrook
* Gebruik van de beste en fijnste garens
* Verpakt in een mooie opbergzak van eigen stof
* Inclusief kussenslopen
* Gemaakt van GOTS gecertificeerd biologisch katoen


Dekbedovertrek Edo is luchtig en lichtgewicht! Het overtek is gemaakt van washed katoensatijn. Deze finishing zorgt voor een lekker zacht gevoel, alsof je op wolken slaapt. Doordat het overtrek gemaakt is van katoen-satijn, is het heerlijk ademend en goed wasbaar. 


Het dekbedovertrek heeft een effen kleur en is daardoor makkelijk te combineren in iedere slaapkamer. Combineer Edo dekbedovertrek met een bijpassend Edo hoeslaken en je hebt een prachtige complete set! Wil jij je bed nog extra opmaken? Kies dan een losse set kussenslopen in bijpassende kleur, of ga juist voor een andere kleur voor een speels effect. Mix & match erop los!


Edo is verkrijgbaar in 6 kleuren: Wit, Nude, Champagne, Olijfgroen, Khaki en Antracite. 

Lees meer

Ingrediënten/samenstelling

Dit dekbedovertrek is gemaakt van katoen-satijn: een luxe en zachte stof die bekendstaat om haar subtiele glans en soepele gevoel. Het combineert de natuurlijke ademende eigenschappen van katoen met een satijnweving. Al onze dekbedovertrekken hebben een totale lengte van 260 cm, waardoor deze perfect passen over lange dekbedden en extra instopruimte biedt.

Bij Kayori werken we uitsluitend met natuurlijke materialen – zonder schadelijke chemicaliën of pesticiden. Ons katoen is afkomstig uit Turkije en GOTS-gecertificeerd, wat betekent dat het volledig voldoet aan de strengste normen voor biologische textiel. Geen synthetische verfstoffen, geen schadelijke stoffen: puur, schoon en vriendelijk voor je huid.

Gebruik/onderhoud

Dekbedovertrek Edo is geschikt om te wassen op temperaturen tot 60 graden. Om onnodige slijtage te voorkomen is ons advies om op 40 graden te wassen. Dat is ook nog eens beter voor het milieu!

Wasvoorschriften

was-60 strijkijzer-3-bol drogen-op-lage-temperatuur

Over Kayori

Bij Kayori zorgen we ervoor dat elk product dat ons label draagt, met de grootste zorg wordt geproduceerd en verwerkt volgens de strengste milieunormen. Wij geloven in transparantie en duurzaamheid, en daarom werken we uitsluitend met leveranciers die zich houden aan ethische en milieuvriendelijke werkwijzen. Zo kun jij er zeker van zijn dat je bij Kayori altijd kiest voor verantwoorde, hoogwaardige producten.