| Productieland | Pakistan |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar garantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kapok |
| Maat | Rond 55 |
De binnenkussens van Kayori zijn gemaakt van 100% kapok met een hoes van katoen. Kapok heeft niet alleen hele goede eigenschappen (anti-allergie / ventilerend / superzacht) maar is ook de meest duurzame optie voor een (kussen)vulling.
Kapok is evenals wol zelfreinigend maar kan, indien noodzakelijk, gewassen worden. Om bacterie vorming te voorkomen is het belangrijk om het kussen goed te drogen. Doe dit bij voorkeur in de droger.
Bij Kayori zorgen we ervoor dat elk product dat ons label draagt, met de grootste zorg wordt geproduceerd en verwerkt volgens de strengste milieunormen. Wij geloven in transparantie en duurzaamheid, en daarom werken we uitsluitend met leveranciers die zich houden aan ethische en milieuvriendelijke werkwijzen. Zo kun jij er zeker van zijn dat je bij Kayori altijd kiest voor verantwoorde, hoogwaardige producten.